نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: بی احساس بودن دوست پسر

20805
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9037
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

بی احساس بودن دوست پسر

سلام دوستان .من 22 سالمه ترم آخر کارشناسی هستم.حدود یکسال پیش با یکی از هم دانشگاهی هام اشنا شدم قضیه آشنا شدنمون طولانیه.ولی از اول شروع رابطه تردید داشتم .چون ادم احساسی هستم از شروع رابطه به خاطره جدایی میترسیدم...از اونجایی که هم دانشگاهی بودیم دوست مشترک زیاد داشتیم و داریم دوست صمیمیش بهم اصرار کرد و گفت پسر خوبیه و از این حرفا و من قبول کردم...حدود یک سال باهم بودیم و من از تمام لحظه هامون میفهمیدم که واقعا دوستم داره ...در طی رابطمون شده بود که گاهی بحث و دعوامون به جدایی ختم بشه ولی جداییمون بیشتر از 8 ساعت نمیشد یا من میرفتم سمتش یا اون میومد حدود 6 ماه توی گوشیم یه نرم افزار نصب کرد تا به هرکی اس میدم یا زنگ میزنم میفهمید بعد از 6 ماه بهم گفت و منم حتی یکبار بهش خیانت نکردم و کاملا وفادار بودم...همه دوستام و دوستای خودش بهش میگفتن تو دیگه مثل این دختر پیدا نمیکنی من عاشقانه دوسش داشتم خونواده هامون هم کم و بیش در جریان بودن ولی نمیدونم چی شد توی یک ماه همه چی بهم خورد...یعنی توی یک ماه رفتارش سرد شد تقریبا ولی بازم حس میکردم دوسم داره مثلا یهو زنگ میزد میگفت من عاشقتم میدونستی یا یه چیزایی تو این مایه ها...ولی یکدفعه رابطمون بهم خورد قرار گزاشتیم همو دیدیم گفت من اگه جای تو بودم یکی باهام اینجور سرد رفتار میکرد دیگه محلش نمیکردم من همون لحظه خواستم همه چیز تموم بشه و رفتم وگوشیمم خاموش کردم ولی اومد دنبالم بهش گفتم چرا اومدی دنبالم وقتی دیگه منو نمیخوای گفت چون دوست دارم من میخوامت ...دو روز بعد از این بحثمون دوستش بهم پیام داد و گفت که اون به یه ماه تنهایی نیاز داره ولی من واقعا نفهمیدم چرا...بعدش به خودش پیام دادم و گفت دیگه این رابطه تموم شده چرا دست از سرم بر نمیداری...و منم جوابی ندادم و اونم الان یه ماهه سراغمو نگرفته...با دوستاش در ارتباطم که اونا گفتن خودش گفته من با یکی دیگه دوست شدم ولی دوستاش میگن ما نمیدونیم این حرفش راسته یا نه...چون حتی کوچیکترین چیز هم راجع به اون دختره ب دوستاش نگفته...خطشو عوض کرده و به همه گفته به من ندن شمارشو...منو از شبکه های اجتماعی جز دوستاش حذف کرده...دانشگاه میبینیم همو من نگاش نمیکنم...اصن نفهمیدم چرا رفت ....ولی من دارم داغون میشم ...همه شب روزم گریه شده و توی یک ماه 6 کیلو وزن کم کردم..واقعا میخوام برگرده نمیدونم چیکار کنم...چون واقعا دوسش دارم...ببخشید طولانی شد...دوست صمیمیش بهم میگه باید قوی باشی ...مثلا چند روز پیش دانشگاه بودم منو دوستام طبقه دوم نشسته بودیم همه ی دوستای دوست پسرمم اونجا بودن بعدش اونا رفتن پایین و خود دوست پسرم با یکی از دوستاش اومد بالا و از جلومون رد شد و من نگاش نکردم ولی اون با همه دوستام احوال پرسی کرد ...بعدش من به دوستش اس دادم گفتم وقتی منو دید چیزی نگفت اونم گفت چرا فقط گفت دیگه طبقه بالا نمیرم پونه اونجا نشسته...من واسم سواله که اون داشت میومد بالا یعنی نمیدونست من اونجام؟یعنی دوستاش بهش نگفته بودن؟به نظرم این دوستشم دروغ میگه به من ما کلی خاطره داریم همه خاطره ها دیوونم میکنن هر جا میرم خاطره دارم ازش ...دوستهای مشترکمون زیادن اینا عذابم میدن...نمیدونم چیکار کنم
    ویرایش توسط pooneh... : 11-27-2014 در ساعت 01:21 PM

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    3829
    تشکـر
    954
    تشکر شده 1,186 بار در 691 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : بی احساس بودن دوست پسر

عزیزم بهتر نیست کمی صبر کنی و موقعیت خودتو پیدا کنی ...؟

اینکه به هر کسی و هر چیزی داری چنگ میندازی تا خودتو به پسری برسونی که هیچ حسی بهت نداره !!!!

متاسفانه ما دخترا در ابتدا دیر وارد یک رابطه میشیم و وقتی هم که شدیم تمام زندگیمونو براش میذاریم

شرمنده اینو میگم ولی عشق رو نباید گدایی کرد ...

پس بهترین راه که برای شماست بی محل کردن ایشونه ...

و از طرفی قطع کردن تماس های که با دوستاش دارید ....

به هرحال این روابط همیشه میتونه به این سطح برسه و به جدایی و سردی ختم بشه ...

بهتره قوی باشید و پذیرش شنیدن " نه مقدس " رو داشته باشید
    امضای ایشان
    خدا آن حس زيباييست كه در تاريكي صحرا
    زمانيكه هراس مرگ ميدزدد سكوتت را
    يكي همچون نسيم دشت مي گويد
    كنارت هستم اي تنها...

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9037
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

باورش برام سخته کسی که اگه 2 ساعت خبر ازم نداشت زمینو زمانو بهم میریخت...کسی که حتی دوهفته قبل از تموم شدن رابطمونم میگفت عاشقمه و قرار شده بود برام حلقه بخره و حتی ما داشتیم واسه اینکه کی رابطمون رسمی بشه برنامه ریزی میکردیم ...من همه ی اینا رو باور دارم هنوزم که هنوزه باور دارم که دوسم داره ...چون خوذشم آدم احساسی ایی بود ...من یهش بی محلی میکنم ولی از یه طرفم نمیتونم بی خیالش بشم...

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5582
    تشکـر
    1,578
    تشکر شده 655 بار در 279 پست
    میزان امتیاز
    10

این دوستی ها در اوایل شکل گیری 2 طرف خیلی احساسی برخورد میکنن . ولی به مرور زمان به علت محدودیت های که خودتون بهتر میدونید باعث سردی بین طرفین میشه .
    به این نوع دوستی ها اصلا پایبند نباش . چون دوامی نداره . تعهدی هم که وجود نداره . نهایتا جز اتلاف وقت و زندگی چیزی عایدتون نمیشه
    امضای ایشان
    عشق مرکب حرکت است نه مقصد حرکت . امام حسین ( ع )

5. کاربران زیر از پسرک 22 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8436
    تشکـر
    90
    تشکر شده 327 بار در 87 پست
    میزان امتیاز
    10

بهتره دوری کنی ازش چون تا وقتی همش دنبالشی و از دوستاش سراغش میگیری میدونه هرجور باشه میخوایش بی محلی کن بهش یکم عزت نفست ببر بالا چون اگه باز بیاد سراغت و روابطتتون حسنه بشه در آینده ممکنه سر هر بحث کوچیکی مقصر بدوندت و بگه تو همش دنبالم بودی.روحیه حساس ما دخترا تحمل اینجور حرفا رو نداره .کسی که انقدر راحت و بدون هیچ دلیلی برات بیاره یه رابطه رو تموم میکنه از کجا معلوم تو زندگی بشه بهش تکیه کرد؟؟؟

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46103
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

خودت رو بزن به بی خیالی چیزیه که باید باهاش کنار بیای ،

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد